وبلاگ شخصی ترومن ❤️

هر کدام از ما شاید آرزوها و اهدافی داریم، آرزوی ما موفقیت خودمان و دوستانمان است.

نگران نباشید

خلبان با صدای آرام و قوی : مسافران محترم، نگران نباشید، هواپیما اندکی تکان خواهد خورد، اما همانطور که از صدای آرام من معلوم است جای نگرانی نیست زیرا موتورهای هواپیما کاملا سالم هستند.

پنج دقیقه بعد : مسافران محترم، موتور سمت چپ هواپیما اندکی دچار اختلال شده اما اصلا نگران نباشید، همانطور که از صدای آرام من مشخص است جای نگرانی نیست زیرا موتور هنوز کار می کند.

دو دقیقه بعد : مسافران گرامی، موتور سمت چپ هواپیما کاملا از کار افتاده، اما من هنوز با صدای آرام خود بیانگر این موضوع هستم که جای نگرانی زیادی نیست، زیرا هنوز موتور سمت راست هواپیما به خوبی کار میکند.

یک دقیقه بعد : مسافران گرامی، هر دو موتور هواپیما از کار افتاد، یک تا دو دقیقه بعد با یک صخره بزرگ برخورد داریم، اما از صدای آرام من مشخص است که جای نگرانی نیست، زیرا این هواپیما از طریق برج مراقبت و راه دور هدایت می شد، امیدوارم که در این لحظات پایانی عمر خودتان من را ببخشید، خدانگهدار.

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
وبلاگ شخصی ترومن ❤️

در دنیایی که شاید اینترنت نقش اساسی در خوشحالی برخی انسان ها بازی می کند. ترومن یک شخصیت مجازی واقعی محسوب می شود که میخواهد خودش و دوستانش خوشحال باشند.
دلیلی برای لبخند زدن بساز حتی اگر دلیلی برای خندیدن نباشد. مخاطبانی که از وبلاگ ما استفاده می کنند سعی کنند خوشحال باشند و خوشحال کنند.

طبقه بندی موضوعی